pátek 16. listopadu 2012

XII. Královédvorský ošetřovatelský den

Dvůr Králové nad LabemMěstská nemocnice a.s., Dvůr Králové nad Labem si Vás dovoluje pozvat na XII. Královédvorský ošetřovatelský den, který se koná dne 27. 11. 2012 v konferenčním sálu Penzionu Za vodou ve Dvoře Králové nad Labem, Poděbradova ulice. Začátek akce je ve 13 hodin, registrace účastníků probíhá od 12:30 hod. na místě. Akce se koná pod záštitou PharmDr. Jany Třešňákové, krajské radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje.
Účast na akci je ohodnocena v rámci kreditního systému ČAS čtyřmi kreditními body, každý účastník obdrží na závěr potvrzení o účasti.
Akce je určena pro všeobecné sestry, zdravotnické laboranty a zdravotnické záchranáře. Potvrzení o účasti bude předáno přítomným na základě jejich účasti na závěr programu. Zaslání potvrzení poštou či předání v pozdějším termínu mimo den konání konference je vyloučeno.
Účastnický poplatek činí 100 Kč (pro zaměstnance Městské nemocnice a.s. Dvůr Králové nad Labem zdarma) a bude vybírán přímo na místě. V ceně poplatku je zahrnuta účast na odborném programu a občerstvení.
Program akce a přihláška ke stažení.
Michal Súkup, Dvůr Králové nad Labem

Žádné komentáře:

Okomentovat